stipriausi
  •  Belaidė vejapjovė BOSCH ROTAK 32 Li

Belaidė vejapjovė BOSCH ROTAK 32 Li

  • 359.99€

Aprašymas
Jokių besiraizgančių laidų, triukšmo ir dūmų. Šio prietaiso energijos pakanka vejoms iki 300 kv.m. šienauti. Nepaprastai lengva, kompaktiška ir manevringa vejapjovė pavers šienavimą tikru malonumu. Unikalios žolės šukos leidžia lygiai nušienauti veją iki pat krašto. Esant reikalui, akumuliatorių iki 80% talpos galima vėl įkrauti vos per 45 minutes. Pilnas pakrovimas per 95 minutes
Galingas 36 V ličio jonų akumuliatorius tiekia maksimalią galią, kad ir aukščiausią žolę galėtumėte nupjauti greitai ir lengvai.
Stebėtinai lengva: Rotak akumuliatorinė vejapjovė yra žymiai lengvesnė už kitus analogiškus įrankius, todėl be didelių pastangų ją galima pakelti ir ja manevruoti.
Naujoviškos žolės šukos: ir prie mūro sienos, ir prie lysvės ar vejos krašto - visose probleminėse vietose auganti žolė bus patikimai nukreipta prie peilio ašmenų ir švariai nupjauta.
Naujoviškas atjungimo raktas - daugiau saugumo
Visuomet paruošta darbui: jokio savaiminio išsikrovimo, jokio atminties efekto - lengvas ir kompaktiškas akumuliatorius bet kuriuo momentu paruoštas darbui.
Šiame modelyje yra įdiegta "Ergoflex" sistema su ergonomiškomis reguliuojamomis rankenomis, kurios padeda išlaikyti tinkamą kūno padėtį ir sumažina raumenims tenkantį krūvį pjaunant žolę.
Specifikacija
Akumuliatoriaus įtampa/talpa 36V/2,0Ah
Įkrovimo laikas 70 min
Pjovimo aukščio reguliavimas 3 pakopų, centralizuotas
Pjovimo aukštis 30-60 mm
Pjovimo sistema Rotacinis grūdinto plieno itin aštrus peilis
Pjovimo zonos plotis 32 cm
Rekomenduojamas vejos plotas iki 250 m2
Svoris kg 10,8 kg
Žolės surinkimo krepšio talpa 31 l
,