stipriausi
  • Benzininis motoblokas Pubert su padargais FPVARIO65BC3+ROMAXI+RATAI

Benzininis motoblokas Pubert su padargais FPVARIO65BC3+ROMAXI+RATAI

Sblizingas
  • 1239.99€
  • 1039.99€

Aprašymas

PUBERT – PASAULINIS LYDERIS KULTIVATORIŲ GAMYBOJE

Pubert – tai šeiminė kompanija, įkurta 1840 metais Prancūzijoje Vendée mieste, kuri gamino plūgus žemės ūkiui. 1960 metais kompanija pradėjo gaminti aksesuarus namų sodininkystei. 1976 metai buvo pirmojo Pubert kultivatoriaus gimimo metai. 1987 metais Pubert pasiekė pasaulinį kultivatorių ištvermės rekordą tam, kad įrodytų gerą savo produkcijos kokybę – nepertraukiamas darbas 24 valandas. Pasiekimas užfiksuotas Gineso rekordų knygoje.


NAUJOVĖS, KURIOS ATEINA SU 150-TIES METŲ PATIRTIMI

Savo daugiametės patirties dėka ruošiant dirvą sodininkystei, Pubert šiandien psaulyje užimą pirmąją vietą. Per daugelį metų kompanija sujungė naujas technologijas efektyvesnės ir paprastesnės naudojimui technikos sukūrimui. Didelė dalis kompanijos apyvartos nukreipiama tyrimams ir naujų technologijų vystymui. Kiekvienais metais kompanija gauna naujus patentus savo gaminiams. Taigi, ji nuolat reaguoja į naujus augančius pirkėjų poreikius. Pubert gamybos paslaptys susideda iš naujų technologijų, bet svarbiausia – iš Vendee miesto šios kompanijos vyrų ir moterų, kurie visuose gamybos lygiuose gerai ir atsakingai atlieka savo darbą.


VARIO – tai idealus instrumentas dirvos apdorojimui jūsų darže. Be to, naujoviška pavarų dėžė kompanijos Pubert sukonstruota ir sukurta su aliuminio lydinio korpusu ir plieniniais krumpliaračiais, turi 2 priekinės eigos pavaras ir 1 atbulinės eigos pavarą. Jūs būsite nustebinti

jos našumu ir komfortišku darbu. Jį galima lengvai pritaikyti įvairiais būdais apdorojant dirvą. Jūs galite pasirinkti frezų sukimosi greitį nuo 28 aps./min. iki 165 aps./min. be variklio apkrovos.


Specifikacija
SVORIS 60
Variklio tūris.cc 208 cc
Komplektacija Guminiai ratai; Arimo plūgas; Vagojimo plūgas; Bulviakasė; Metaliniai ratai; Sankaba; Bazės praplatintojai, Frezos
alyvos bakelio talpa 0.6l
Transmisija Grandininė
Pavarų kiekis į priekį / atgal: 2/1
Frezu plotis cm. 84
Frezų deametras, mm 320
Variklio galia kW 4,2
Kuro bako talpa 3.0l
Variklis B&S CR950 SERIES
,