stipriausi

Motoblokas BISON- KJMB70Z + padargu komplektas VSBK70

  • Prekės kodas: KJMB70Z+VSBK70
  • Prieinamumas: 1
  • 797.99€
  • 639.99€

Aprašymas

REKOMENDUOJAMAS PLOTAMS IKI 2500 m²

*Motobloko BISON komplektacija sudaro 80 cm frezos  ir guminiai ratai, VSBK75 padargų komplektas: metaliniai ratai, arimo plūgas, vagojimo plūgas, bulviakasė, ratų praplatintojas,sankaba.

Motoblokas BISON tai lengvos klasės motoblokas kuris skirtas plotams iki 2500 m2. Galingas kompanijos ZONGSHEN variklis suteikia nepriekaištingą darbą ir lengvą aptarnavimą. Reduktorius aliumininiam korpuse pilnai užpildytas transmisinė alyva ir turi 2 pavaras į priekį ir vieną atgal. Tokia konstrukcija prailgina motobloko tarnavimo laiką ir palengvina operatoriaus darbą. Su motoboloku BISON jūs galėsite atlikti daug skirtingų operacijų, tokiu kaip: žemės apdirbimas, žolės pjovimas, sniego valymas, kroviniu pervežimas.

YPATYBĖS

ZONGSHEN GB210 STABILUS VARIKLIS

ZONGSHEN GB210 benzininis variklis yra vieno cilindro, keturių taktų. Ketaus gilzė padidina variklio patikimumą ir ilgaamžiškumą, užkerta kelią nusidėvėjimui ir kompensuoja netinkamo valdymo padarinius, tuo pačiu užtikrindama sumažintas tepalų sąnaudas. Lo-Tone ™ duslintuvas garantuoja žemą triukšmo lygį ir gerą garso kokybę. Plūdinis karbiuratorius užtikrina optimalų degalų tiekimą, kad padidėtų patvarumas ir našumas.

REDUKTORIUS ALIUMININIAM KORPUSE

BISON motobloko transmisija sudaro krumpliaračių – grandininis reduktorius aliuminio korpuse. Šio reduktoriaus pranašumas yra didelis efektyvumas ir ilgaamžiškumas. Reduktorius suteikia motoblokui didelį sukimo momentą ir pakankamą traukimo jėgą. Todėl ši technika puikiai apdoroja bet kokio tipo dirvožemį, taip pat gabena krovinius sunkiomis kelio sąlygomis.

PAPILDOMAS PAVARŲ RINKINYS

Iš pradžių „BISON“ motobloke yra sumontuotas žemų pavarų komplektas, kurį sudaro 2 priekinės ir 1 atbulinė pavara. Tačiau pakeitus diržą ant dvigubų briaunų skriemulių, gaunamas aukštesnių pavarų rinkinys, kuriame taip pat yra 2 priekinės ir 1 atbulinė pavara. Taigi, operatorius gali naudoti 4 priekines ir 2 atbulines pavaras. Kiekvienos iš šių pavarų pritaikomumą lemia atlikto darbo tipas ir eksploatavimo sąlygos. Pavyzdžiui, arti galima bet kuria priekine pavara. Tačiau pirmenybė bus teikiama pavarai, kuri labiau tinka konkrečiam dirvožemio tipui.

MECHANINIS PAVARŲ PERJUNGIMAS 

“BISON” motobloko pavarų perjungimo svirtis yra ant pavarų dėžės. Konstrukcija yra patikima ir patvari. Pavaros lengvai ir tyliai įjungiamos, minkštai ir sklandžiai išjungiamos. Svirtis yra patogiu atstumu nuo vairo, kad būtų galima greitai perjungti pavarą.

4-8 FREZŲ KULTIVACIJA

Motoblokas „BISON“ gali dirbti su skirtingu frezų skaičiumi. Paprastai technikoje montuojamos 4 arba 6 frezos, atsižvelgiant į apdorojamo ploto plotį. Apdorojant lengvą dirvą, vienu metu ant motobloko galima įrengti 8 frezas, kurios leidžia greičiau apdoroti plotą. Siekiant užtikrinti saugumą kultivuojant, ant motobloko privaloma įrengti sparnelius.

Specifikacija
Variklio tūris.cc 210 cc
Komplektacija Guminiai ratai; Arimo plūgas; Vagojimo plūgas; Bulviakasė; Metaliniai ratai; Sankaba; Bazės praplatintojai. Frezos
alyvos bakelio talpa 0.6
Transmisija Grandininė
Kuro bako talpa l. 3.1
Pavarų kiekis į priekį / atgal: 2/1
Frezu plotis cm. 80
Frezų deametras, mm 350
Variklio galia 5.14/7.0 kW/Ag
Variklis ZONGSHEN GB210

Susijusios prekės

Alyva keturtakčiam varikliui BRIGGS&STRATTON

Alyva keturtakčiam varikliui BRIGGS&STRATTON

Alyva keturtakčiam varikliui BRIGGS&STRATTON žoliapjovėms,sodo traktoriukamas ir kt.  SEA 3..

6.89€

Motoblokas NIVA- KJMB75Z

Motoblokas NIVA- KJMB75Z

REKOMENDUOJAMAS PLOTAMS IKI 3000 m²*Motobloko NIVA komplektacija sudaro 85 cm frezos ir gu..

689.99€

Motoblokas NIVA- KJMB75Z+ padargu komplektas VSB75

Motoblokas NIVA- KJMB75Z+ padargu komplektas VSB75

REKOMENDUOJAMAS PLOTAMS IKI 3000 m²*Motobloko NIVA komplektacija sudaro 85 cm frezos ir gu..

839.99€ 997.99€

Diskinė Šienapjovė Motoblokams K-SAMURAI: BISON- NIVA

Diskinė Šienapjovė Motoblokams K-SAMURAI: BISON- NIVA

Šienapjovė motoblokams BISON-NIVA..

239.99€

Priekaba Motoblokams

Priekaba Motoblokams

Priekaba motoblokamsDydis, mm: 1200x720x280Kelio prošvaisa, mm: 300Įkrovimas kg. iki: 250 ..

389.99€

,